Быстрая навигация
802.11ac 802.11ac Wave 2 802.11n Android DVB-T2 Google hAP hAP lite Intel IPSec Keenetic LTE Mikrotik MU-MIMO Netis Qualcomm Realtek RouterBOARD RouterOS Rozetka rozetka.com.ua Strong Trimax Ubiquiti UBNT UniFi wAP 60G Wi-Fi Winbox wireless Zyxel безопасность маршрутизатор обзор обновление промо промо-код прошивка роутер скидкиVISAS: чому Україна другий сорт?
Хай вас не напружує провокаційний заголовок. Пропоную дочитати до кінця даний пост.
Хто з вас їздив у Європу, скільки зараз коштує віза? Чимало.
Чому так робить Євросоюз? Він боїться, що "бідні" Українці поїдуть на заробітки і буде відтік грошових ресурсів. Європа сформувала механізм самозахисту.
Та що відбувається насправді? Українці з низьким рівнем доходів, змушені оплачувати візу. Йде відтік грошових ресурсів поза межі країни.
Це не вигідно ані державі, ані приватному бізнесу, ані бізнесу у владі - де факто.
Щорічно українці витрачають чималу сумму грошей на поїздки закордон, чимала частка в цьому - витрати на отримання візи до Європи, і поряд з цим - ми радіємо, що до нас приїздить багато туристів із Європи і ми на цьому багато "маємо".
Змушений розчарувати, витрачаємо ми більше, аніш заробляємо на цьому (беручи Україну в цілому). Аби зрозуміти, що це означає - достатньо пригадати курс географії світу і світової економіки, а саме тему експорту-імпорту. У випадку із туристами - це теж саме.
А тепер добряче задумайтесь.
Якщо ми захищаємо вітчизняного виробника і формуємо позитивне експортно-імпортне сальдо - ми не задумовуємось над "дружніми" стосунками із нашими "сусідами" - це чистий бізнес і захист національних інтересів.
Тоді чому ми не можемо ввести до прикладу візовий режим для громадян Європи, скажімо 100-200 євро на рік? Боїмося конкуренції з боку країн "третього світу"?
А чи задумовуємось ми над тим, що такі дії ставлять нас на рівню із такими країнами?
Ми намагаємось бути другим сортом, рівняючись на країни "третього світу".
Хоча абсолютно впевнено можемо бути на першому рівні - з нашими Карпатами, з нашим Львовом, Одессою, Києвом, Мукачевом, Ужгородом та іншими містами із багатовіковою історією, навіть Чорнобильська зона з року в рік перетворються на пристанище туристів із тисячами відвідувачів.
Відповідь на питання ЧОМУ? - тому, що, нажаль, ми самі себе так позиціонуємо.